Projekt wnętrz w domu jednorodzinnym pod Warszawą. Inwestorzy marzyli o nowoczesnych wnętrzach, minimalistycznych rozwiązaniach i jasnych pomieszczeniach. Zaproponowałam im ciemne akcenty kolorystyczne w strefie wejścia w postaci ścian i zabudowy meblowej oraz części salonu w postaci mebli. Wspornikowe drewniane schody pięknie uwydatnia szklana balustrada. W tym miejscu mieszają się dwa kolory: biel i czerń.

Sercem domu jest stół, piękny, designerski, który łączy wszystkie przestrzenie i jest widoczny tuż po wejściu z wiatrołapu do holu. W nawiązaniu do drewnianego stołu powstała kuchnia z częścią fornirowanych frontów.

Salon z kolei ma trochę pazura, ponieważ zaproponowałam klientom relief w oryginalnym niebieskim kolorze, który zawiśnie nad sofą.  Po dwóch stronach, ściany pojawiają się lustra w czarnych aluminiowych ramach, odbijające fragmenty wnętrza.

We wszystkich pomieszczeniach zastosowane zostały szynoprzewody z różnymi rodzajami opraw.

Łazienka jest usytuowana od wschodu i pięknie wpada do niej światło do południa, więc zastosowałam jasne płytki na głównej ścianie z umywalką oraz ciemne pod prysznicem w zacienionej części.

Projekt nr 14

Lokalizacja: okolice Warszawy
Metraż: ok. 140 m2 pow. do zaprojektowania
Realizacja projektu: 2022
Styl: nowoczesny
Opracowanie: UMA ARCHITEKTURA